Informace pro veřejnost     Muzeum je otevřeno každý den - 8:00 do 18:00 (květen až září)
                                                     - 8:00  do 15:00 (říjen až duben) Hlavní historická výstava (baráky 43-44) je otevřena od května do října od 8:00 do 18:00 kromě pondělí, státních a náboženských svátků. Během ostatních měsíců může být otevřena na základě předběžného upozornění. Vstupné je volné, poplatek nutný pouze pro parkoviště. Na základě nařízení Ministerstva výchovy je Muzeum otevřeno pro návštěvníky starší 14ti let. Polští i zahraniční návštěvníci mají možnost si zarezervovat průvodce po bývalém KT, v jazyce polském, anglickém, německém a ruském. Za průvodce se účtuje poplatek. Plná prohlídka po Majdanku trvá asi 2 hodiny. V objektu muzejního sálu je možnost shlédnout dokumentární filmy. Nutnost koupit lístek. Kiosek Muzea nabízí návštěvníkům následující publikace :
                - informační booklet (polsky, anglicky, německy a rusky)
                - literatura populární a vědecká
                - paměti bývalých vězňů
                - sešity o Majdanku (pravidelný výtisk), grafiky Proti válce
                - videofilmy
                - pohledy Psané i telefonické žádosti o prohlídku, organizaci přednášek, setkání s bývalými vězni, zapůjčení kompletní dočasné výstavy a filmů směřujte k :
     Majdanek State Museum
     ul. Droga Meczennikow Majdanka 67
     20 - 325 Lublin,
tel. (0-81) 744 19 55, 744 26 47 spoj. 56, fax 744 05 26
Osoby, které vlastní dokumenty, týkající se tábora Majdanek, jsou žádány o zapůjčení nebo darování těchto materiálů Památníku v Majdanku. Informace o věznění konkrétních osob jsou poskytovány Archivem KT v Majdanku.
     Muzeum oceňuje všechny sponzory, které si přejí podpořit naše aktivity. Dary mohou být směřovány : Panstwowe Muzeum na Majdanku
                                                           BPH Krakow II O/Lublin
                                                               Nr 324207-2323-131